Kverneland iXdrive S6

Nová modelová řada Kverneland iXdrive S6 zahrnuje iXdrive HP jako základní model a iXdrive HP ECODRIVE jako top model, včetně technických vlastností, jako je motor JD Power Stage V a individuální ovládání trysek iXflow-E®. Kverneland nabízí řadu postřikovačů, které jsou vhodné jak pro zemědělské podniky, tak i podniky služeb.

Kverneland iXdrive S6

SNADNÉ POUŽITÍ

Zemědělci potřebují aplikovat postřik ve správný čas na správném místě. Proto potřebují přesný a spolehlivý stroj, aby tak mohli učinit.

Verze HP ECODRIVE je vybavená výkonnějším pohonným ústrojím, motorem John Deere o výkonu 300 k Stage V. HP ECODRIVE se vyznačuje sníženými otáčkami motoru při přepravě po pozemních komunikacích na 1350 ot./min. při 40 km/h. Otáčky se automaticky sníží a v případě potřeby opět zvýší. Výsledkem je snížení spotřeby paliva při přepravě a zvýšení komfortu obsluhy.

Kabina prémiové úrovně je standardně vybavena automatickou klimatizací, aktivně odpruženým koženým sedadlem a filtrací s přetlakem úrovně 4. Ovládací panel EasySet nabízí čistý a pohodlný pracovní prostor se všemi potřebnými prvky přímo po ruce.

STABILITA

Bezpečně při práci na poli i při přepravě. iXdrive má nízké těžiště, protože nádrž je vsazena co nejníže do rámu. To zaručuje kompaktní rozměry, které jsou důležité pro vyšší pracovní rychlosti a bezpečnou přepravu.

INTELIGENTNÍ ELEKTRONIKA

Jednoduché ovládání pro zvýšení výkonu. Software iXspray s intuitivním dotykovým rozhraním garantuje uživatelsky přívětivé ovládání a minimalizuje případné chyby obsluhy.

MANAGEMENT KAPALINY

Optimální ochrana rostlin s ohledem na životní prostředí. S postřikovačem iXdrive aplikujete každou kapku postřiku na to správné místo.

PŘESNÁ APLIKACE

IXdrive S6 je vybaven ideálně odpruženým paralelogramem pro optimální stabilitu ramen. Cirkulace postřikové kapaliny v rozvodech zajišťuje v každém okamžiku požadovaný tlak v celých rozvodech. Je tak zajištěn správný a vyrovnaný tlak na všech tryskách.

Paralelogram zavěšení ramen na postřikovači iXdrive S6 v sobě kombinuje vysokou stabilitu a precizní vedení ramen pro zajištění správné výšky při postřiku. Hliníková ramena HSA (24-30 m) nebo ocelová HSS (27 - 40 m) se skládají těsně k nádrži, takže nevybočují z profilu postřikovače. Systém ultrazvukového vyrovnávání BoomGuide zajistí přesné vedení ramen nad cílem aplikace i v těch nejnáročnějších podmínkách.

KONEKTIVITA

Vždy ve spojení s postřikovačem iXdrive díky IsoMatch FarmCentre, který vám přináší více možností a příležitostí.